Adblock Browser

Tarayıcı Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 7.8 MB
  • Version 1.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Eyeo
Adblock Browser; kullanıcılarına görmek istemedikleri reklamları ve diğer içerikleri engelleme imkanı sunan kullanışlı bir tarayıcıdır.

Adblock Browser; kullanıcılarına görmek istemedikleri reklamları ve diğer içerikleri engelleme imkanı sunan kullanışlı bir tarayıcıdır.

İnternet sitelerinde bulunan reklamları ve diğer açılabilir içerikleri görmek istemeyen kullanıcıların tercih ettiği, popüler olarak kullanılan bir eklenti olan Adblock Plus yani kısa adıyla ABP, tarayıcı olarak Android ve iOS platformu için kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Herhangi bir ücret ödemeden sahip olabileceğiniz Adblock Browser kullanıcılarına güvenli bir internet gezintisi sunmanın yanı sıra, görmek istemediğiniz reklamları ve diğer açılabilir içerikleri kapatma imkanı da sunuyor. Bu sayede bir çok avantajı da beraberinde getiriyor.

Adblock Browser ile harcanan veri miktarını kolayca görebilme şansına sahipsiniz. Uygulama açıldığı andan itibaren engellenen reklamlar sayesinde %50'ye varan veri tasarrufu sağlamak mümkün.

Kullanıcılarının güvenliğini ön planda tutan Adblock Browser, cihazınıza reklamlar üzerinde bulaşabilecek zararlı içerikleri kaldırma yeteneğine sahip. Gereksiz reklam içerikleri olmaması nedeniyle cihazınızın batarya dayanma süresinde %20 oranında artış sağlanabiliyor. Ayrıca tarayıcı, kullanıcılarına sosyal medya simgelerini ortadan kaldırma gibi önemli bir özelliği de sunmaktadır.

Mevcut tarayıcımdan memnun değilim, benim için gereksiz olan reklamları da görmek istemiyorum diyorsanız Adblock Browser tarayıcısını denemelisiniz.

Adblock Browser indir
DİĞER SÜRÜMLER